logo


Aktuality

09.05.2016
Májový guláš priniesol víťazstvá i zábavu
18.04.2016
Mesto Nová Baňa a Knauf Insulation sa opäť zapojili do súťaže „Do práce na bicykli“.
01.04.2016
Knauf Insulation pripravuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov aj tento rok súťaž vo varení guláša.
29.01.2016
Závod Nová Baňa získal cenu Energy award ako najlepší závod v skupine Knauf Insulation v riadení energií a energetickom povedomí.
01.05.2015
Prvý máj býval sviatkom práce, zamestnanci Knauf Insulation ho však oslávili prípravou kulinárskych receptov guláša.
02.09.2014
Privítali sme všetkých ktorí mali záujem vidieť výrobu v našom závode od kolegov, ich rodinných príslušníkov, bývalých zamestnancov.
10.06.2014
Počas celého mesiaca máj dochádzali zamestnanci Knauf Insulation do práce na bicykli.
15.04.2014
Cieľom rekonštrukcie bolo zlepšenie kvality primárneho koberca minerálnej vlny, ktorý je určujúci pre nastavenie kvalitatívnych parametrov výsledných produktov a navýšenie výkonu linky.
02.11.2014
Dňa 30. 10. 2014 bol v Knauf Insulation v Novej Bani deň darovania krvi do ktorého sa mohli zapojiť všetci zamestnanci spoločnosti.
01.12.2013
Izoláciou ušetríme spotrebu energie, znížime jej náklady na prevádzku a zvýšime komfort v miestnostiach nad nevykurovanými priestormi.
18.11.2012
Výroba v Knauf Insulation pokračuje podľa vopred schváleného výrobného plánu
13.12.2011
V mesiaci december sme začali s úpravami v areáli závodu, ktorých cieľom bolo získať nové nové skladovacie priestory.
05.06.2011
Vedenie výrobného závodu Knauf Insulation v Novej Bani už tradične každý rok pripravuje deň plný zábavy a atrakcií pre svojich zamestnancov, ich rodiny i bývalých pracovníkov. V predošlých rokoch bol jeho dejiskom futbalový štadión FK Nová Baňa, no posledný ročník tohto podujatia sa konal 28. mája 2011 trochu neobvykle, v areáli Drevenice v Revištskom Podzámčí.

Výrobný závod Nová Baňa - Knauf Insulation

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny
s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Viac ...

Knauf a Knauf Insulation je jedna „rodina"

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete. Knauf Insulation je samostatnou divíziou materskej spoločnosti Knauf Group, ktorá bola založená rodinou Knauf-ocov. Značka Knauf je známa hlavne vďaka výrobe sadrokartonových riešení pre budovy.

Energetická efektívosť KNAUF Insulation

Ako vypovedajú prieskumy, 40% zo všetkých výdavkov za energie sa míňa na vykurovanie a svietenie v domácnostiach a budovách. Tepelná izolácia budov je teda najjednoduchším a finančne najefektívnejším spôsobom, ako ušetriť energiu. Výrobný závod Nová Baňa svojou produkciou a aktivitami prispieva k zatepľovaniu rodinných a bytových domov, administratívnych budov, verejných budov a tak presadzuje trend energetickej efektivity a ochrany životného prostredia.

Orientácia na zákazníka

Vieme, že náš úspech je založený na úzkom kontakte so zákazníkmi a porozumení ich skutočných potrieb. Vždy sme krok pred konkurenciou. To akí sme, čo robíme a ako to robíme - tým všetkým sa pre našich partnerov staneme neoceniteľnými.

Podnikavosť

Náš štýl práce sa vyznačuje aktivným prístupom - "uvádzame veci do pohybu". Zmestancov vedieme k praktickemu konaniu a prijimániu rychlých a smelých rozhodnutí. Náš prístup je intuitívny a vedie nás k úspechu. Našich zamestnancov povzbudzujeme vydať zo seba maximum, povzbudzujeme ich sebavedomie a pocit slobodne sa chopiť jedinečných šancí, ktoré im v spoločnosti ponúkame.

Kontakt

KNAUF INSULATION, s.r.o.
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Tel.: +421 45 68 33 116 - ústredňa
Fax.: +421 45 68 33 501

Knauf Insulation
Created by ARSYline | GRAPHIC DESIGN STUDIO | © 2011 Knauf Insulation | XHTML | SEO