logo


Súťaž vo varení guláša v Novej Bani

01.05.2015

Prvý máj býval sviatkom práce, zamestnanci Knauf Insulation ho však oslávili prípravou kulinárskych receptov guláša.

V Knauf Insulation sme sa pokúsili využiť prvomájové voľno na stretnutie na čerstvom vzduchu pri aktivite, ktorá zabaví veľkých i malých. Rozhodli sme sa založiť tradíciu a zorganizovať pre našich zamestnancov 1. ročník súťaže vo varení guláša pre tímy, ktoré môžu mať 3 – 5 členov.

Súťaž sa konala na parkovisku v priestoroch Knauf Insulation v Novej Bani už od rána. Do súťaže sa prihlásilo 10 tímov, ktoré zastupovali všetky úseky spoločnosti. Tímy si zvolili vlastné mena, ktoré hrdo niesli na svojom pracovnom oblečení, niektorí aj prispeli k atmosfére vlastnou kreativitou. Odbor kvality pracoval na základe vlastného certifikátu, tím linkárov s originálnymi vyšívanými zásterami s logom „zlatá sliepka“ a tím predajcov nastúpil do zápolenia s vegetariánskou obdobou gulášu.

Každý tím priniesol vlastné know how, ingrediencie i kuchárske umenie. Keď niekomu čosi chýbalo, vždy sa našla pomoc. Každý chcel vyhrať a vôňa z kotlíkov sa šírila na všetky strany. Podpichovanie nemalo konca. Počasie, napriek predpovedi, hralo v prospech súťažiacich a májový dáždik pokropil naše parkovisko až keď kotlíky už boli úplne prázdne a všetky tímy ohodnotené. Našim hlavným cieľom nebolo vyhrať, ale zabaviť sa a to sa nám skutočne podarilo.

Sprievodný program zabavil nielen súťažiacich, ale aj ich rodinných príslušníkov – potešilo nás vystúpenie hudobnej skupiny Gápelské šípy, rôzne tímové atrakcie a sprievodné slovo nášho DJ Andreja. Odhalenie pamätnej tabule Jánovi Gopfertovi, ktorý začal v roku 1907 písať históriu podniku, iba podčiarklo výnimočnosť dňa.

Tešíme sa, že sme sa mohli so všetkými zamestnancami, ktorí sa rozhodli prijať naše pozvanie, neformálne stretnúť. Ďakujeme všetkým tímom za nezabudnuteľnú atmosféru a výborný guláš.

Výrobný závod Nová Baňa - Knauf Insulation

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny
s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Viac ...

Knauf a Knauf Insulation je jedna „rodina"

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete. Knauf Insulation je samostatnou divíziou materskej spoločnosti Knauf Group, ktorá bola založená rodinou Knauf-ocov. Značka Knauf je známa hlavne vďaka výrobe sadrokartonových riešení pre budovy.

Energetická efektívosť KNAUF Insulation

Ako vypovedajú prieskumy, 40% zo všetkých výdavkov za energie sa míňa na vykurovanie a svietenie v domácnostiach a budovách. Tepelná izolácia budov je teda najjednoduchším a finančne najefektívnejším spôsobom, ako ušetriť energiu. Výrobný závod Nová Baňa svojou produkciou a aktivitami prispieva k zatepľovaniu rodinných a bytových domov, administratívnych budov, verejných budov a tak presadzuje trend energetickej efektivity a ochrany životného prostredia.

Orientácia na zákazníka

Vieme, že náš úspech je založený na úzkom kontakte so zákazníkmi a porozumení ich skutočných potrieb. Vždy sme krok pred konkurenciou. To akí sme, čo robíme a ako to robíme - tým všetkým sa pre našich partnerov staneme neoceniteľnými.

Podnikavosť

Náš štýl práce sa vyznačuje aktivným prístupom - "uvádzame veci do pohybu". Zmestancov vedieme k praktickemu konaniu a prijimániu rychlých a smelých rozhodnutí. Náš prístup je intuitívny a vedie nás k úspechu. Našich zamestnancov povzbudzujeme vydať zo seba maximum, povzbudzujeme ich sebavedomie a pocit slobodne sa chopiť jedinečných šancí, ktoré im v spoločnosti ponúkame.

Kontakt

KNAUF INSULATION, s.r.o.
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Tel.: +421 45 68 33 116 - ústredňa
Fax.: +421 45 68 33 501

Knauf Insulation
Created by ARSYline | GRAPHIC DESIGN STUDIO | © 2011 Knauf Insulation | XHTML | SEO