logo


V máji bude Nová Baňa opäť jazdiť „Do práce na bicykli“

07.04.2017

 

Štvorčlenný tím Knauf Insulation je pripravený na zdolávanie kilometrov, pripojte sa k nim!

Po úspechu posledných troch ročníkov celonárodnej kampane „Do práce na bicykli“ nás mesto Nová Baňa ako lokálneho zamestnávateľa oslovilo s možnosťou opätovne sa zapojiť, ušetriť na benzíne a urobiť niečo pre svoje zdravie.  Ide v poradí o 4. ročník súťaže, ktorý vyhlasuje Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.  Súťaž prebieha od 1.5. do 31.5.2016, teda v priebehu celého mesiaca máj účastníci dochádzajú do práce a späť na bicykli. Minimálny počet účastníkov jedného družstva z každej firmy je 2 – 4 zamestnanci, za firmu môže byť tímov aj viac. Knauf Insulation už jeden štvorčlenný registrovaný tím má, vedie ho Ľudovít Slabý a všetci im držíme palce.

Súťaž prebieha každý deň v týždni. Do evidencie najazdených kilometrov si preto uvádzate reálne prejdené kilometre v období od 1. – 31. mája za každý deň, ktorý budete v práci. Bez ohľadu na to, či to bude pondelok alebo sobota.

V prípade záujmu o zapojenie sa do tejto súťaže je možné sa zaregistrovať na na odbore ľudských zdrojov Knauf Insulation najneskôr do 18.4.2017. Pravidlá súťaže sú uvedené na stránke www.dopracenabicykli.eu.

Do práce na bicykli
Do práce na bicykli 11.04.2017

Výrobný závod Nová Baňa - Knauf Insulation

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny
s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Viac ...

Knauf a Knauf Insulation je jedna „rodina"

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete. Knauf Insulation je samostatnou divíziou materskej spoločnosti Knauf Group, ktorá bola založená rodinou Knauf-ocov. Značka Knauf je známa hlavne vďaka výrobe sadrokartonových riešení pre budovy.

Energetická efektívosť KNAUF Insulation

Ako vypovedajú prieskumy, 40% zo všetkých výdavkov za energie sa míňa na vykurovanie a svietenie v domácnostiach a budovách. Tepelná izolácia budov je teda najjednoduchším a finančne najefektívnejším spôsobom, ako ušetriť energiu. Výrobný závod Nová Baňa svojou produkciou a aktivitami prispieva k zatepľovaniu rodinných a bytových domov, administratívnych budov, verejných budov a tak presadzuje trend energetickej efektivity a ochrany životného prostredia.

Orientácia na zákazníka

Vieme, že náš úspech je založený na úzkom kontakte so zákazníkmi a porozumení ich skutočných potrieb. Vždy sme krok pred konkurenciou. To akí sme, čo robíme a ako to robíme - tým všetkým sa pre našich partnerov staneme neoceniteľnými.

Podnikavosť

Náš štýl práce sa vyznačuje aktivným prístupom - "uvádzame veci do pohybu". Zmestancov vedieme k praktickemu konaniu a prijimániu rychlých a smelých rozhodnutí. Náš prístup je intuitívny a vedie nás k úspechu. Našich zamestnancov povzbudzujeme vydať zo seba maximum, povzbudzujeme ich sebavedomie a pocit slobodne sa chopiť jedinečných šancí, ktoré im v spoločnosti ponúkame.

Kontakt

KNAUF INSULATION, s.r.o.
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Tel.: +421 45 68 33 116 - ústredňa
Fax.: +421 45 68 33 501

Knauf Insulation
Created by ARSYline | GRAPHIC DESIGN STUDIO | © 2011 Knauf Insulation | XHTML | SEO