logo


Vyhodnotenie súťaže: Do práce na bicykli

10.06.2014

Počas celého mesiaca máj dochádzali zamestnanci Knauf Insulation do práce na bicykli.

Cieľom súťaže bola podpora využitia bicyklov na pravidelné dochádzanie do práce ako vhodná alternatíva individuálnej automobilovej dopravy v mestách a obciach. V rámci Slovenska sa zapojilo 30 miest, 473 tímov, spolu 1506 súťažiach.

Víťazom v kategórií: Najlepší jednotlivec, ktorý najazdil najviac km do práce a z práce sa stal Martin Uharček (člen tímu VÝROBÁRI, KNAUF INSULATION, s.r.o. Nová Baňa), ktorý najazdil 432,9 km.

Najlepší tím, ktorý najazdil najväčší počet jázd do práce a z práce:
Víťazný tím: „VÝROBÁRI“ - KNAUF INSULATION s.r.o. (Členovia tímu: Martin Uharček, Ján Krajčík, Milan Maruška, Dušan Müller) s počtom spolu 163 jázd

Najlepší jednotlivec, ktorý najazdil najväčší počet ciest do práce a z práce:
Víťaz: Milan Maruška (člen tímu „VÝROBÁRI“) s počtom 46 jázd

Súbory na stiahnutie

| 0 kB
| 0 kB
| 0 kB
| 0 kB
| 0 kB

Výrobný závod Nová Baňa - Knauf Insulation

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny
s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Viac ...

Knauf a Knauf Insulation je jedna „rodina"

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete. Knauf Insulation je samostatnou divíziou materskej spoločnosti Knauf Group, ktorá bola založená rodinou Knauf-ocov. Značka Knauf je známa hlavne vďaka výrobe sadrokartonových riešení pre budovy.

Energetická efektívosť KNAUF Insulation

Ako vypovedajú prieskumy, 40% zo všetkých výdavkov za energie sa míňa na vykurovanie a svietenie v domácnostiach a budovách. Tepelná izolácia budov je teda najjednoduchším a finančne najefektívnejším spôsobom, ako ušetriť energiu. Výrobný závod Nová Baňa svojou produkciou a aktivitami prispieva k zatepľovaniu rodinných a bytových domov, administratívnych budov, verejných budov a tak presadzuje trend energetickej efektivity a ochrany životného prostredia.

Orientácia na zákazníka

Vieme, že náš úspech je založený na úzkom kontakte so zákazníkmi a porozumení ich skutočných potrieb. Vždy sme krok pred konkurenciou. To akí sme, čo robíme a ako to robíme - tým všetkým sa pre našich partnerov staneme neoceniteľnými.

Podnikavosť

Náš štýl práce sa vyznačuje aktivným prístupom - "uvádzame veci do pohybu". Zmestancov vedieme k praktickemu konaniu a prijimániu rychlých a smelých rozhodnutí. Náš prístup je intuitívny a vedie nás k úspechu. Našich zamestnancov povzbudzujeme vydať zo seba maximum, povzbudzujeme ich sebavedomie a pocit slobodne sa chopiť jedinečných šancí, ktoré im v spoločnosti ponúkame.

Kontakt

KNAUF INSULATION, s.r.o.
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Tel.: +421 45 68 33 116 - ústredňa
Fax.: +421 45 68 33 501

Knauf Insulation
Created by ARSYline | GRAPHIC DESIGN STUDIO | © 2011 Knauf Insulation | XHTML | SEO