logo


Zapojte sa do súťaže „Do práce na bicykli“

18.04.2016

Mesto Nová Baňa a Knauf Insulation sa opäť zapojili do súťaže „Do práce na bicykli“.

Mesto Nová Baňa nás ako lokálneho zamestnávateľa oslovilo s možnosťou opätovne sa zapojiť do celonárodnej súťaže „Do práce na bicykli“. Ide v poradí o 3. ročník súťaže, ktorý vyhlasuje Ministerstvo dopravy, výstaby a regionálneho rozvoja SR. Súťaž prebieha od 1.5. do 31.5.2016, teda v priebehu celého mesiaca máj účastníci dochádzajú do práce a späť na bicykli. Minimálny počet účastníkov z každej firmy je 2 – 4 zamestnanci, ktorí budú vystupovať ako jeden tím.

V prípade záujmu o zapojenie sa do tejto súťaže je možné sa zaregistrovať na webovej stránke súťaže www.dopracenabicykli.eu najneskôr do 26.04.2016. Mená súťažiacich a názov tímu, prosím, oznámte aj na odbor ľudských zdrojov Knauf Insulation.

Pravidlá súťaže uvádzame aj na našej stránke pod titulkom „Pravidlá súťaže Do práce na bicykli“.

Výrobný závod Nová Baňa - Knauf Insulation

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny
s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Viac ...

Knauf a Knauf Insulation je jedna „rodina"

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete. Knauf Insulation je samostatnou divíziou materskej spoločnosti Knauf Group, ktorá bola založená rodinou Knauf-ocov. Značka Knauf je známa hlavne vďaka výrobe sadrokartonových riešení pre budovy.

Energetická efektívosť KNAUF Insulation

Ako vypovedajú prieskumy, 40% zo všetkých výdavkov za energie sa míňa na vykurovanie a svietenie v domácnostiach a budovách. Tepelná izolácia budov je teda najjednoduchším a finančne najefektívnejším spôsobom, ako ušetriť energiu. Výrobný závod Nová Baňa svojou produkciou a aktivitami prispieva k zatepľovaniu rodinných a bytových domov, administratívnych budov, verejných budov a tak presadzuje trend energetickej efektivity a ochrany životného prostredia.

Orientácia na zákazníka

Vieme, že náš úspech je založený na úzkom kontakte so zákazníkmi a porozumení ich skutočných potrieb. Vždy sme krok pred konkurenciou. To akí sme, čo robíme a ako to robíme - tým všetkým sa pre našich partnerov staneme neoceniteľnými.

Podnikavosť

Náš štýl práce sa vyznačuje aktivným prístupom - "uvádzame veci do pohybu". Zmestancov vedieme k praktickemu konaniu a prijimániu rychlých a smelých rozhodnutí. Náš prístup je intuitívny a vedie nás k úspechu. Našich zamestnancov povzbudzujeme vydať zo seba maximum, povzbudzujeme ich sebavedomie a pocit slobodne sa chopiť jedinečných šancí, ktoré im v spoločnosti ponúkame.

Kontakt

KNAUF INSULATION, s.r.o.
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Tel.: +421 45 68 33 116 - ústredňa
Fax.: +421 45 68 33 501

Knauf Insulation
Created by ARSYline | GRAPHIC DESIGN STUDIO | © 2011 Knauf Insulation | XHTML | SEO