logo


Čo vyrábame

Portfólio výrobkov

Novobanský závod produkuje niekoľko stoviek druhov izolačných produktov, ktoré si získali povesť špičkového materiálu a ponúkajú komplexné riešenia pre rezidenčné, ako aj nerezidenčné budovy a taktiež aj rôžne typy aplikácií:

  1. Stavebné izolácie - fasády, priečky, podlahy, stropy a podhľady, ploché a šikmé strechy
  2. Technické izolácie - vzduchotechnika, kotle, zásobníky, komíny, kontajnery  a ďalšie

Viac informácií o produktoch vyrábaných v našom závode z kamennej minerálnej vlny nájdete: http://www.knaufinsulation.sk/sk/products/overview/kamenna-vlna

Produkty Technických izolácií: http://www.knaufinsulation.sk/products/overview/technicke-izolacie-0

Či pod bývalou značkou NOBASIL alebo novou Knauf Insulation, zákazníci výrobky oceňujú kvôli vynikajúcim tepelno izolačným vlastnostiam, paropriepustnosti, vysokej požiarnej bezpečnosti či jednoduchej manipulácii.

 

Portfólio výrobkov
Portfólio výrobkov 08.12.2011 Portfólio výrobkov 08.12.2011 Portfólio výrobkov 08.12.2011

Výrobný závod Nová Baňa - Knauf Insulation

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny
s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Viac ...

Knauf a Knauf Insulation je jedna „rodina"

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej,sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete. Knauf Insulation je samostatnou divíziou materskej spoločnosti Knauf Group, ktorá bola založená rodinou Knauf-ocov. Značka Knauf je známa hlavne vďaka výrobe sadrokartonových riešení pre budovy.

Energetická efektívosť KNAUF Insulation

Ako vypovedajú prieskumy, 40% zo všetkých výdavkov za energie sa míňa na vykurovanie a svietenie v domácnostiach a budovách. Tepelná izolácia budov je teda najjednoduchším a finančne najefektívnejším spôsobom, ako ušetriť energiu. Výrobný závod Nová Baňa svojou produkciou a aktivitami prispieva k zatepľovaniu rodinných a bytových domov, administratívnych budov, verejných budov a tak presadzuje trend energetickej efektivity a ochrany životného prostredia.

Orientácia na zákazníka

Vieme, že náš úspech je založený na úzkom kontakte so zákazníkmi a porozumení ich skutočných potrieb. Vždy sme krok pred konkurenciou. To akí sme, čo robíme a ako to robíme - tým všetkým sa pre našich partnerov staneme neoceniteľnými.

Podnikavosť

Náš štýl práce sa vyznačuje aktivným prístupom - "uvádzame veci do pohybu". Zmestancov vedieme k praktickemu konaniu a prijimániu rychlých a smelých rozhodnutí. Náš prístup je intuitívny a vedie nás k úspechu. Našich zamestnancov povzbudzujeme vydať zo seba maximum, povzbudzujeme ich sebavedomie a pocit slobodne sa chopiť jedinečných šancí, ktoré im v spoločnosti ponúkame.

Kontakt

KNAUF INSULATION, s.r.o.
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Tel.: +421 45 68 33 116 - ústredňa
Fax.: +421 45 68 33 501

Knauf Insulation
Created by ARSYline | GRAPHIC DESIGN STUDIO | © 2011 Knauf Insulation | XHTML | SEO